Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
Volgend artikelVolgend Artikel

 29 nov 2017 04:11 

Agribex 2017: Productintroductie UniMilco – Verhoogde efficiëntie in de melkstal


SAC lanceert een nieuwe gebruiksvriendelijke controle unit – de Unimilco is een oplossing die alle functies om een melkstal te besturen combineert in één centrale bedieningskast – Dit verhoogd de efficiëntie van het melkproces.

Samen met onze klanten en toonaangevende experts, heeft SAC een controle unit ontwikkeld die alle essentiële functionaliteiten voor het besturen van de melkstal samenbrengt op een centrale plek. De hoofdtaak van de UniMilco is het aansturen van het gehele proces voor, tijdens en na het melken. Daarnaast wordt de gehele melkstal gemonitord tijdens het melken, zodat de melker ervan verzekerd is dat alles naar behoren verloopt en dat de koeien onder de meest optimale omstandigheden wordt gemolken. De nieuwe UniMilco bevat de onder anderen de volgende functies:

  • Aansturen van de melkpomp – frequentie- en niet-frequentie-gestuurd
  • Aansturen van de IDC melkplaats controle units
  • Melken/Reinigen schakelaar
  • Vacuüm meter met alarm

Daarnaast hebben we de nieuwe functie Dual Mode toegevoegd, dit stelt u in staat om de melkstal klaar te maken voor de reiniging terwijl de laatste koeien nog worden gemolken. Dit bespaart u wachttijd waardoor het hele melkproces efficiënter verloopt. Een andere nieuwe functie is het legen van de gehele melkleiding na het melken. De gecentraliseerde IDC-updatepoort zorgt ervoor dat het onderhoud sneller kan worden uitgevoerd, dat scheelt natuurlijk in de kosten.

U kunt met de UniMilco profiteren van een oplossing die eenvoudig is te bedienen en die het gehele melkproces efficiënter maakt.

Kom en bekijk de nieuwe UniMilco op Agribex

SAC is ook deze editie weer aanwezig op de Agribex en presenteert hier voor het eerst de UniMilco in België. Bezoek onze stand en bekijk naast de UniMilco nog meer productintroducties.

SAC ontwikkelt, produceert, verkoopt en distribueert een van ’s werelds meest innovatieve full-line melktechniek oplossingen. Wij denken aan de optimale oplossing en de beste kwaliteit voor het dier, de melk en de melker. Ons wereldwijde succes is gebaseerd op een innovatieve aanpak in samenwerking met wereldwijd toonaangevende onderzoekers, melkveehouders, adviseurs en veeartsen – en met 75 jaar aan ervaring leveren wij melktechniek dat de meeste waarde toevoegt aan melkproductie over de hele wereld.

Meer informatie:

LIMKO NV

Wim Van den Houte
T +32 2 395 85 00
F + 32 2 395 51 36
wim.vandenhoute@limko.be (link sends e-mail)
www.limko.be



  Nieuwsflash
 
Verkenning kansrijke exportmarkten voor dierlijke mest NLLees meer
 
 
15 nieuwe Bib Gourmand restaurants in de MICHELIN Gids België en Luxemburg 2025Lees meer
 
 
Leden vakjury PotatoEurope 2025 Innovation Award bekend Lees meer
 
 
Twee nieuwe voederbietrassen toegelaten op de Belgische rassenlijst Lees meer
 
 
Uiterste indieningsdatum verzamelaanvraag nadert snel Lees meer
 
 
Tweede raming van de landbouweconomische rekeningen voor 2024Lees meer
 
 
Troostwijk: Begin 2025 toont kentering in de Belgische agrarische veilingmarkt Lees meer
 
 
Joris Brams volgt Stefaan Lambrecht op als CEO van de Danis groep Lees meer
 
 
Landbouwconjunctuur stijgt naar hoogste niveau sinds 2017 Lees meer
 
 
Nieuwe voorzitter bij REO: Dirk Declercq volgt Rita Demaré op Lees meer
 
 
Afstandsregels tot waterlopen Lees meer
 
 
Facturen op papier en via pdf binnenkort verleden tijd! Lees meer
 
 
Verzamelaanvraag 2025 en impact van het gewijzigd MestdecreetLees meer
 
 
Erkenning overstroming van 2-5 januari 2024 als ramp Lees meer